Albayrak Ambalaj – Toptan Plastik Gıda Kapları – Sızdırmaz Kaplar – Plastik Bardak

geri dönüşümlü plastik ürünler
30

Yıllık

DENEYİM

Albayrak Ambalaj

Gıda Ambalaj Çözümleri

Albayrak Ambalaj 30 yılı aşan deneyimleriyle plastik sektöründe ülkemizin önde gelen kuruluşlarındandır. Albayrak Ambalaj Suat ALBAYRAK tarafından 1991 tarihinden bu yana başta İzmir ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye’ye ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. Toplamda 7.500 kapalı alanda merkez Bornova olmak üzere hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosuyla her geçen gün yenilenmekte ve büyümekte olan Albayrak Ambalaj; Orego, Özge plastik, Folyeterm, Viking Kağıt, Carpex, Viking Deterjan, Naksan Plastik, Vural Plastik, ve Sinanlı Alüminyum Kaplar gibi önemli markalarla hizmetlerine devam etmektedir.

albayrak ampalaj toptan plastik gıda kapları plastik bardak

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yola çıkarak, sektörlerinde öncü üreticilerden direk tedarik ettiğimiz ürünler ile yıllardır başarıyla devam ettirdiğimiz müşteri memnuniyetini daimi ve sürdürülebilir kılmak. Yıllar içinde atmış olduğumuz kurumsal gelişim adımlarımıza yeni adımlar ekleyerek, ulusal pazardaki faaliyet kabiliyetlerimizi genişletmek.

Misyonumuz

Yüksek kalite, doğru fiyat politikası ve geniş ürün yelpazesiyle iç pazarda tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetleri en hızlı ve doğru şekilde tamamlarken, satış sonrası hizmetlerimizle ürünlerimizin ve siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmak.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?